Charlie Sheen vyhrožoval exsnoubence, že ji nechá zabít. Policie teď herce vyšetřuje

7. 4. 2016 8:48
Policie v Los Angeles vyšetřuje herce Charlieho Sheena, jenž podle několika zdrojů citovaných listem Variety vyhrožoval, že nechá zabít svou někdejší snoubenku. Policie zatím pouze potvrdila, že Sheena vyšetřuje a že v kauze vydala příkaz k prohlídce. Policisté mají údajně k dispozici nahrávku, na níž Sheen vulgárně mluví o tom, že by raději vydal 20 tisíc dolarů (asi 474 tisíc korun), jen aby se své exsnoubenky Scottine Rossové zbavil. Padesátiletá hollywoodská hvězda, známá z filmů Četa, Žhavé výstřely nebo z komediálního seriálu Dva a půl chlapa, je proslulá problémy s alkoholem, drogami, sexuálními výstřelky a domácím násilím. Loni Sheen oznámil, že je HIV pozitivní.
Charlie Sheen.
Charlie Sheen. | Foto: ČTK
 

Právě se děje

Aktualizováno před 4 hodinami

Fotbalisté Norwiche se po roce vracejí do Premier League

Fotbalisté Norwiche se po roční pauze vracejí do nejvyšší anglické soutěže. "Kanárci" sice ve 42. kole druhé ligy podlehli po dlouhém oslabení Bournemouthu 1:3, postup už ale měli zajištěný před utkáním díky remízám třetí Swansea s posledním Wycombem (2:2) a čtvrtého Brentfordu s Millwallem (0:0). Norwich je z jejich dosahu a má osmibodový náskok na druhý Watford. K zajištění prvního místa mu v posledních čtyřech duelech stačí uhrát pět bodů.

Norwich před dvěma lety postoupil do Premier League jako vítěz, ale mezi elitou skončil beznadějně poslední. K návratu mu pomohl zejména finský kanonýr Teemu Pukki, který je s 25 trefami mezi střelci druhý.

Do Premier League přímo postoupí nejlepší dva týmy, další čtyři se utkají o zbývající volné místo.

Zdroj: ČTK
Další zprávy