Charlie Sheen vyhrožoval exsnoubence, že ji nechá zabít. Policie teď herce vyšetřuje

7. 4. 2016 8:48
Policie v Los Angeles vyšetřuje herce Charlieho Sheena, jenž podle několika zdrojů citovaných listem Variety vyhrožoval, že nechá zabít svou někdejší snoubenku. Policie zatím pouze potvrdila, že Sheena vyšetřuje a že v kauze vydala příkaz k prohlídce. Policisté mají údajně k dispozici nahrávku, na níž Sheen vulgárně mluví o tom, že by raději vydal 20 tisíc dolarů (asi 474 tisíc korun), jen aby se své exsnoubenky Scottine Rossové zbavil. Padesátiletá hollywoodská hvězda, známá z filmů Četa, Žhavé výstřely nebo z komediálního seriálu Dva a půl chlapa, je proslulá problémy s alkoholem, drogami, sexuálními výstřelky a domácím násilím. Loni Sheen oznámil, že je HIV pozitivní.
Charlie Sheen.
Charlie Sheen. | Foto: ČTK
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Odložená sezona formule 1 by mohla začít až v říjnu

Vedení formule 1 se připravuje na variantu, že koronavirem narušená sezona odstartuje až v říjnu. V rozhovoru pro server BBC to prohlásil technický ředitel mistrovství světa Ross Brawn s tím, že by se ročník mohl protáhnout i do příštího roku.

Mistrovství světa mělo začít v polovině března, ale úvodní závod v Austrálii byl stejně jako Velká cena Monaka kvůli pandemii koronaviru zrušen. Sedm následujících Grand Prix bylo odloženo a podle provizorního kalendáře je nyní nejbližším závodem Velká cena Francie, která by se měla jet 28. června.

Vedení šampionátu, který potřebuje odjet minimálně osm závodů, aby byl považován za plnohodnotné mistrovství světa, se však připravuje i na možnost říjnového startu. "Plány pro zbytek sezony se mění každý den, situace je dynamická a nestabilní. Nejzazším termínem je pro nás říjen," řekl Brawn.

Další zprávy