reklama
 
 

Brad Pitt své děti nezneužíval, nevyšetřujeme ho, tvrdí policie. Zprávy bulváru jsou mylné

23. 9. 2016
Mluvčí losangeleské policie vyvrátil spekulace bulvárních médií, že by americký herec byl vyšetřovaný nebo čelil podezření z fyzického napadení či zneužívání svých dětí.

Zprávy, že policie vyšetřuje Brada Pitta kvůli fyzickému napadení jeho dětí, jsou mylné. Spekulace bulváru vyvrátil mluvčí losangeleské policie.

Podle webu TMZ, který jako první upozornil na rozvod Brada Pitta a Angeliny Jolie, měl herec minulý týden na letišti v podnapilém stavu napadnout své děti a chovat se „divoce“.

„Chápeme, jak rychle se šíří drby,“ řekl mluvčí Barry Montgomery s tím, že policie momentálně nevyšetřuje žádný trestný čin ve vztahu k hollywoodskému páru. „Takže doufáme, že aspoň některé z pomluv můžeme v klidu rozptýlit,“ dodal.

Pitt podle Montgomeryho nikdy nemluvil s policií na podobné téma.

Brad Pitt měl minulou středu v opilosti napadnout své děti při letu soukromým tryskáčem. Podle webu TMZ incident vyšetřovala policie a sociálka.

Rozvod hollywoodského páru je zdrojem mnoha spekulací ze strany bulvárních médií, deník Daily Mail například tvrdil, že Pitt měl románek s francouzskou herečkou Marion Cotillardovou, což byl hlavní důvod rozpadu slavného manželství.

Ta vše důrazně popřela, a naopak se na Instagramu pochlubila tím, že čeká se svým přítelem druhé dítě.

autor: Magazín | 23. 9. 2016

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama