Hodně jsem pil, přestal jsem to zvládat, přiznal Brad Pitt. Půl roku je teď čistý

Magazín ČTK Magazín, ČTK
4. 5. 2017 8:40
Americký herec se v rozhovoru pro časopis GQ vyrovnává se svou divokou minulostí. V otevřeném interview připustil, že mu alkohol přerostl přes hlavu a zapříčinil řadu osobních problémů. Brad Pitt tak narážel na incident, kdy měl v soukromém letadle použít vůči svému synovi násilí.
Brad Pitt
Brad Pitt | Foto: ČTK

Brad Pitt přiznal, že měl problémy s alkoholem a šest týdnů spal po rozchodu s Angelinou Jolie na podlaze u kamaráda. Řekl to magazínu GQ.

Velmi otevřený rozhovor poskytl třiapadesátiletý hollywoodský herec časopisu GQ. Líčí v něm okolnosti boje o děti s Angelinou Jolie i to, jak vyměnil alkohol za brusinkový džus.

Pitt připustil, že poslední půlrok byl "divný". "Vzpomínám si na pár míst po cestě, kdy jsem ze sebe pocítil absolutní únavu. A právě díky těmto momentům jsem cítil, že se musí něco změnit," řekl.

"Vlastně si ani nemůžu vzpomenout na den po vysoké škole, kdy jsem nepil. Když přišla rodina, nechal jsem kromě pití všeho. Jenže pak už toho bylo moc, začal to být problém, který jsem nezvládal," komentoval Pitt vztah k alkoholu a narážel na incident, při kterém měl praštit syna. 

Herec momentálně navštěvuje terapeuta a již šest měsíců nepil. 

Angelina Jolie a Brad Pitt se již dříve dohodli, že svůj rozvod budou řešit v soukromí a pokusí se držet rodinu pohromadě.

Jolie požádala o rozvod po incidentu, při němž údajně Pitt v letadle použil násilí vůči patnáctiletému synovi. Případem se zabýval i Federální úřad pro vyšetřování, který ale dospěl k závěru, že Pitt nebude stíhán.

Jolie a Pitt žili společně od roku 2005, z toho dva roky v manželství. Mají šest dětí s věkovým rozpětím osm až patnáct let. Adoptovali dva syny Maddoxe z Kambodže a Paxe z Vietnamu a dceru Zaharu z Etiopie. Jsou také biologickými rodiči tří dětí: Shiloh a dvojčat Knoxe a Vivienne. Jolie loni žádala, aby byly všechny svěřeny do péče jí. Podle provizorní dohody Jolie o děti pečuje a Pitt má povoleny návštěvy.

Video: Pravdu se nikdy nedozvíme, tvrdí američtí novináři o rozvodu Brada Pitta a Angeliny Jolie.

Jednačtyřicetiletá režisérka a herečka vyplnila u právníka papíry v pondělí, do kolonky důvod rozvodu uvedla neslučitelné partnerské rozdíly. | Video: Zdeněk Bašus
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy