reklama
 
 

Angelina Jolie zažádala o rozvod s Bradem Pittem. Chce plné opatrovnictví všech šesti dětí

Aktualizováno 20. 9. 2016 22:20
Angelina Jolie se chce nechat rozvést. Píše o tom bulvární web TMZ s tím, že hollywoodská herečka a režisérka v pondělí vyplnila formulář a jako důvod rozvodu uvedla neslučitelné partnerské rozdíly. Jolie navíc usiluje o plné opatrovnictví všech šesti dětí, které s Pittem vychovávají. Jednačtyřicetiletá herečka je údajně nespokojená s tím, jak se Pitt chová jako otec.

Slavný hollywoodský pár Angelina Jolie a Brad Pitt se rozvádí. Zprávu, kterou jako první přinesl bulvární web TMZ, potvrdila agentura Reuters s odvoláním na hereččina advokáta.

"Je to rozhodnutí v zájmu zdraví rodiny. Jolie ho nebude nijak komentovat a prosí, aby rodina v této době měla potřebné soukromí," uvedl v prohlášení právní zástupce Robert Offer

Jednačtyřicetiletá režisérka a herečka vyplnila u právníka papíry v pondělí, do kolonky důvod rozvodu uvedla neslučitelné partnerské rozdíly. Coby datum odloučení zapsala 15. září.

Společně je spolu viděli bulvární novináři letos v červenci, kdy Pitt a Jolie vzali dvojčata Knoxe a Vivienne na snídani ve West Hollywoodu.

Nikdo třetí v tom není

Jolie zároveň usiluje o plnou péči všech šesti dětí a nepožaduje rodičovské příspěvky. "Nepřeje si, aby se Pitt podílel na výchově dětí v podobě střídavé péče," dodal server TMZ, který například jako první informoval o úmrtí Michaela Jacksona.

Za neshody manželů podle všeho nemůže někdo třetí.   

Web TMZ tvrdí, že za vším jsou manželské neshody ohledně přístupu k výchově dětí, Angelina se údajně nedokáže přenést přes Pittovy návaly agrese, konzumaci marihuany a alkoholu. 

Jolie už loni v září v rozhovoru pro časopis Vogue přiznala, že ve vztahu s Bradem Pittem bojovala s problémy, které však měly daleko k manželské krizi. Ta byla totiž hlavním tématem jejich společného filmu U moře. Herečka tehdy natáčení popsala jako druhé líbánky.

Brad Pitt a Angelina Jolie se do sebe zamilovali při natáčení filmu Pan a paní Smithovi, který měl premiéru v roce 2005. Pitt se poté rozvedl se svou tehdejší manželkou Jennifer Aniston, s níž se oženil v roce 2000. Jolie za sebou měla už dvě manželství – s Billym Bobem Thorntonem a s Jonnym Lee Millerem.

Po internetu nicméně kolují i zvěsti, že situaci zkomplikovala bývalá Pittova láska Gwyneth Paltrow, o níž údajně Pitt mluvil ze spaní, což Angelinu rozčilovalo. Olej do ohně pak prý její manžel přilil, když nevhodně komentoval její hmotnost a navrhl, že by mohla začít využívat stejné metody péče o váhu a postavu jako Paltrow, napsal bulvární server GossipCop.

autor: Magazín | 20. 9. 2016 16:49

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama