Nechtěli už platit drahý nájem, koupili si proto karavan. Teď v něm žijí za pár korun

Podívejte se, jak to v přívěsu vypadá, možná vám právě tento malý domov bude zajímavou inspirací pro život.
LeeAnn a Jordan žijí v karavanu na pobřeží státu Oregon. LeeAnn pracuje v oblasti zubní hygieny, Jordan v pivovaru. Než si spolu pořídili pojízdný dům, bydleli v pronajatém, který je stál v přepočtu 44 tisíc korun měsíčně.
Vykouzlit v karavanu útulný domov jim trvalo tři měsíce, pracovala na něm hlavně o víkendech. "Největší práci nám dalo vymalovat interiér na bílo. Stěny karavanu jsou vyrobeny tak, že na nich nezůstává voda, aby se nevytvořila plíseň. Málem jsem to vzdala, probrečela jsem několik dní, ale nakonec to stálo za to," říká LeeAnn, která předělala přívěs z roku 2002.
Další psí kamarádi jsou v karavanu jen tehdy, potřebuje-li je někdo z příbuzných na pár hodin pohlídat.
"Tohle je moje nejoblíbenější místo. Miluji se válet na pohovce pod okny a dívat se na ty malé květinky a psy, kteří se k sobě tulí," říká Mathusová.
Foto: Lee Ann Mathus
Magdaléna Medková Magdaléna Medková
2. 7. 2019 6:01
Je to trochu zoo a trochu botanická zahrada. Domov LeeAnn Mathusové z amerického státu Oregon je příkladem toho, že žít útulně se dá i na malém prostoru, v přírodě a bez hypotéky. V pojízdném karavanu o 17 metrech čtverečních bydlí se svou drahou polovičkou, třemi psy, králíkem a fůrou květin. "Miluji válet se na pohovce pod okny a dívat se na ty malé květinky a psy, kteří se k sobě tulí," říká Mathusová pro Aktuálně.cz. Podívejte se, jak to u ní vypadá, možná vám právě její malý domov bude zajímavou inspirací pro život.
 

Právě se děje

před 40 minutami

Čeští snowboardisté skončili na MS v kvalifikaci obřího slalomu

Boje o medaile v paralelním obřím slalomu budou na mistrovství světa v Rogle bez českých snowboardistů. Po odstoupení největší naděje Ester Ledecké, která start na šampionátu na poslední chvíli vzdala kvůli nespecifikovaným zdravotním problémům, nikdo z dalších reprezentantů neprošel ve Slovinsku kvalifikací.

Juniorky Klára Šonková a Adéla Keclíková skončily hned po první jízdě a obsadily 35. respektive 43. místo. Do druhého kola neprošli mezi muži ani Adam Počinek (43.) a Viktor Brůžek (46.).

Nejrychlejší čas mezi ženami v kvalifikaci zajela vítězka Světového poháru Ramona Hofmeisterová z Německa, mužům kraloval Rus Igor Slujev. Vyřazovací jízdy začnou ve Slovinsku ve 14:00.

Další zprávy