Z tmavého interiéru vznikl světlý a moderní byt. Stačilo vybourat pár příček

Z tmavého interiéru vznikl světlý a moderní byt. Stačilo vybourat pár příček
Čtyřčlenná rodina oslovila architektonické studio OOOOX, aby jí pomohlo s přestavbou starého bytu. Nelíbilo se jí, že interiér působí příliš stísněně, chtěla změnit dispozici i nábytek v celém bytě. Obývací pokoj je kuchyní rozdělený do dvou částí. "Tu první tvoří posezení s výhledem na terasu, druhá má sezení před televizí," vysvětluje architektka Radka Valová.
Obývací pokoj ohraničují bílé, podsvětlené knihovny. Světlo hraje v interiéru velkou roli, kromě typických osvětlení jsou tu i nepřímá a zvýrazňující bodová světla, která nechávají vyniknout nábytek a obrazy na stěnách.
Dominantou a také středobodem celého bytu je jídelní stůl s židlemi a lavicí.
Kuchyňský kout je ze stejných materiálů jako jídelní stůl, liší se jen pracovní ostrůvek, který vyniká svou světlou barvou.
Foto: Kiva Photography
Magdaléna Medková Magdaléna Medková
20. 11. 2019 12:50
Čtyřčlenná rodina oslovila architektonické studio OOOOX, aby jí pomohlo s přestavbou starého bytu. Nelíbilo se jí, že interiér působí příliš stísněně, chtěla změnit dispozici i nábytek v celém bytě. Výsledkem je moderní interiér o velikosti 3+1 s parádní pohovkou a podsvícenými knihovnami, podívejte se.
 

Právě se děje

Aktualizováno před 1 hodinou

Na dálnici D5 za Prahou ve směru na Plzeň byla nehoda, dálnice je znovu průjezdná

Dálnici D5 za Prahou ve směru na Plzeň uzavřela dnes časně ráno téměř na dvě hodiny nehoda osobního vozidla a dodávky. Řidič osobního vozidla utrpěl těžká zranění, záchranáři ho převezli do nemocnice. Zhruba v 6:45 se dálnice otevřela v plném rozsahu

Zdroj: ČTK
Další zprávy