Tetovací studio v Havířově odráží styl majitelky. Je extravagantní a nebojí se barev

Tetovací studio v Havířově odráží styl majitelky. Je extravagantní a nebojí se barev
Interiér tedy charakterizují hlavně barvy, k nimž umělkyně tíhne, a nový podhled.
Sloupy a skříně Štefková využila k tomu, aby otevřený prostor rozdělila do několika částí.
... a ateliér umělkyně.
Druhá část slouží jako recepce...
Foto: Aktuálně.cz/ Jakub Mikula
Magdaléna Medková Magdaléna Medková
19. 4. 2023 14:07
Umělkyně Lilith Urbanczyk si v Havířově otevřela nové tetovací studio, které odráží její styl i osobnost. S interiérem jí pomáhala sestřenice, architektka Barbora Štefková, a společně nechaly vyniknout umění, designové doplňky a odvážné barvy.

"Barvy jsme zvolily celkem odvážné. Dokonce i stavební firma se divila, co to má za zadání. Různobarevnost interiéru mohla na počátku působit příliš extravagantně, výsledek ale předčil naše očekávání a podpořil kreativní atmosféru studia," vysvětluje autorka návrhu Barbora Štefková, která svoji realizaci přihlásila do soutěže Interiér roku

Štefková chtěla interiérem vystihnout osobnost a výtvarný styl svojí sestřenice a majitelky studia Lilith Urbanczyk. "Na začátku jsme vstoupily do holých prostor s kancelářským podhledem a dvěma bílými sloupy. Bylo jasné, že minimalistickým přístupem se v tomto návrhu rozhodně zabývat nebudeme a také že prostor určitě nezůstane bílý," popisuje. 

Urbanczyk má ráda barvy a ve své tvorbě využívá pestré odstíny červené, žluté, zelené nebo modré. Podívejte se, jak se její styl propisuje v novém interiéru.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy