Byt po důchodci architekti předělali na rodinné bydlení. Nábytek vyrobili na míru

Foto: Traga.cz ▲ Tadeáš Kopča & Gabriela K. Činková
Magdaléna Medková Magdaléna Medková
25. 1. 2020 20:52
Lino, válendy a hodně dveří měl podkrovní byt v Praze, který si zakoupil pár s malými dětmi. Noví majitelé si s dispozicí nevěděli rady a oslovili studio Neuhäusl a Hunal. Architekti jim navrhli otevřený loft za rozumnou cenu a vytvořili nábytek na míru. Charakteristickým prvkem bytu se stalo březové dřevo. Podívejte se.
 

Právě se děje

před 6 hodinami

Zdráhalová byla na 1500 metrů patnáctá, další titul má Wüstová

Rychlobruslařka Nikola Zdráhalová si vylepšila na mistrovství světa v Salt Lake City osobní rekord na 1500 metrů a obsadila 15. místo. Pátý titul na této distanci vybojovala favorizovaná Ireen Wüstová z Nizozemska. Martina Sáblíková se po zisku zlata na trojce a stříbra na pětce rozhodla nestartovat.

Sáblíková se po dohodě s trenérem Petrem Novákem odhlásila a šetří síly na závěr sezony. Čeká ji ještě MS ve víceboji v Hamaru a finále Světového poháru v Heerenveenu.

Bilanci Sáblíkové 21 zlatých medailí z MS na jednotlivých tratích i ve víceboji se dnes na jediný titul přiblížila nizozemská rivalka Wüstová. Patnáctistovku vyhrála o 21 setin před ruskou dvojicí Jevgenija Lalenkovová, Jelizaveta Kazelinová.

Zdráhalová si na olympijském oválu v Salt Lake City posunula osobní maximum na 1:54,241 minuty.

Zdroj: ČTK
Další zprávy