Luxusní vila na jihu Čech vyhlíží na zámek Hluboká. Má vlastní posilovnu i bazén

Luxusní vila na jihu Čech vyhlíží na zámek Hluboká. Má vlastní posilovnu i bazén
Z podzemní části se člověk dostane do prostoru se vstupem na zahradu, kde je ukrytý bazén, posilovna a finská sauna.
Centrem hlavního obytného prostoru je společenská místnost s jídelnou, kuchyní a panoramatickým výhledem do zahrady i na romantický zámek.
Vila, která stojí naproti jihočeskému zámku Hluboká nad Vltavou, má 400 metrů čtverečních a je částečně postavená ve svahu. Autorem domu je studio Uhlík architekti, interiér doladil ateliér BekArch.
V přízemí, které je částečně zapuštěné pod úroveň terénu, se nacházejí užitkové prostory, jako jsou garáž, technická místnost, tři šatny nebo sklady.
Foto: Filip Györe
Magdaléna Medková Magdaléna Medková
1. 6. 2022 6:00
V jihočeské obci Hluboká nad Vltavou si majitelé pozemku nechali postavit vilu s výhledem na pohádkový zámek. Dvoupatrový dům, který je částečně zapuštěný do svahu, má 400 metrů čtverečních a celkem čtyři koupelny. Vila má i vlastní finskou saunu, posilovnu nebo bazén.

"Po výstupu schodiště se před očima rozprostře uchvacující výhled na zámek, který jsme chtěli nechat vyniknout. Proto jsme jádro domu pojali jako jeden velký kinosál s různými možnostmi posezení a ničím nerušeného výhledu," říká hlavní architekt interiéru Jan Bek.

Podívejte se, jak dům vypadá.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy