Byt v luxusní čtvrti v Bratislavě majitelé proměnili během pandemie. Má dvě koupelny

Byt v luxusní čtvrti v Bratislavě majitelé proměnili během pandemie. Má dvě koupelny
Mezonetový byt s krásnými výhledy na Staré Město v Bratislavě se nachází v jedné z rezidenčních budov městské čtvrti Palisády.
I když se nachází v poměrně nové budově, bydlení nemělo vhodnou dispozici a majitelé ho chtěli upravit.
K proměně interiéru si rodina přizvala architektonické studio Richarda Kral'oviče a během pandemie koronaviru ho společně proměnili v moderní bydlení.
Změnilo se výtvarné i architektonické pojetí a částečná úprava se dotkla i dispozice bytu.
Foto: Alex Shoots Buildings
Magdaléna Medková Magdaléna Medková
29. 5. 2021 11:38
Mezonetový byt s krásnými výhledy na Staré Město v Bratislavě se nachází v jedné z rezidenčních budov městské čtvrti Palisády. I když není až tak starý, poté co ho získali současní majitelé, potřeboval nový vzhled. Architekti jemně upravili základní materiály a nechali na nich vyniknout designové solitéry, umělecká díla a renovované kusy nábytku s výraznými vzory, tvary a barvami.

Autorem přestavby bytu v Bratislavě je studio Richarda Kral'oviče, který je jedním z přihlášených v soutěži Interiér roku 2020, konkrétně v kategorii Soukromý interiér - rekonstrukce.

Vyhlášení výsledků proběhne 21. září na mezinárodním kongresu o bydlení, designu a architektuře Living Forum v pražském Centru současného umění DOX.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Policisté pátrají po muži, který v Praze osahával mladu ženu, hrozí mu pět let vězení

Pražští kriminalisté pátrají po muži, který na začátku minulého týdne osahával devětadvacetiletou ženu na ulici v Praze 2. Napadená se musela před útočníkem schovat v blízkém hotelu. Policie zveřejnila záběr podezřelého a žádá veřejnost o pomoc při určení jeho identity. Muži hrozí za sexuálně motivovaný trestný čin až pět let vězení, uvedl policejní mluvčí Jan Rybanský.

Telefonující ženu napadl dosud neznámý muž v pondělí 20. září kolem 07:00 na Novém Městě. Poté co se k ní zezadu přiblížil, políbil ji na krk a začal osahávat na hýždích. "I přes opakovaný nesouhlas ženy nepřestal a v osahávání mlčky pokračoval několik desítek vteřin," popsal Rybanský. Napadená žena se dala na útěk a před útočníkem se schovala v recepci blízkého hotelu, odkud zavolal policii.

Kriminalistům se podařilo získat záběry podezřelého. Je přibližně 175 centimetrů vysoký, má štíhlou postavu, krátce střižené vlasy a modré oči. V době činu měl na sobě černou mikinu s kapucí a červeným nápisem MC MXCIX, černé tepláky a tmavomodré boty Nike.

Mužovu totožnost zatím policisté neznají. "Pokud ho poznáváte, kontaktujte linku 158," vyzval veřejnost policejní mluvčí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy