Hrozila jatka. Dívka "přeprala" medvěda a zachránila své psy, drama zachytila kamera

Video Video
1. 6. 2021 18:55
Neuvěřitelnou odvahu nebo nebezpečný risk předvedla sedmnáctiletá Hailey Morinicová z Bradbury v americké Kalifornii. Poté co uslyšela na dvoře štěkat své psy, šla zjistit, co je důvodem jejich vzrušení. „Nejdřív jsem si myslela, že je to legrační pes,“ cituje dívku list Daily Mail. Na plotě ale stála samice medvěda baribala s mláďaty.
„Nejdřív jsem si myslela, že je to legrační pes,“ tvrdila Hailey Morinicová. Na plotě ale stála samice medvěda baribala s mláďaty. | Video: Instagram/bakedlikepie

Morinicová okamžitě vyběhla bránit své mazlíčky. "Musela jsem bránit své děti," popisovala dívka.

Medvědice se pokoušela chňapnout po malém psovi, který na ni dorážel pod zdí. "Valentina je jako miminko a jako její otrok jsem ji musela bránit," popsala později situaci dívka, která se vší silou opřela do medvědice a shodila ji z betonové zídky. Poté utekla se psy do domu. Na záběru je vidět, že medvědice prchá na strom.

Lidé na sociálních sítích upozorňují na to, že medvědice bránila svá mláďata stejně jako dívka své psy. Baribalové na lidi normálně neútočí, to se ale může změnit, když brání své potomky. Morinicová po útoku ukázala na síti TikTok svá zranění. Tvrdí, že si vymkla prst a poškrábala koleno.

 

Právě se děje

Další zprávy