Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Black Friday slevy na Notino.cz jsou tady. Levnější je i dermokosmetika

25. 11. 2021 16:02
Čekali jste na předvánoční slevy? Jsou tady. Tradiční Black Friday začal už i na Notino.cz. Slevy lze využít samozřejmě k nákupu vánočních dárků, ale nejen to. Potřebujete třeba speciální dermokosmetiku? Právě aktuální slevy jsou ideální pro nákup dražších kousků, které své pleti chcete dopřát.
Black Friday slevy na Notino.cz jsou tady.
Black Friday slevy na Notino.cz jsou tady. | Foto: Komerční sdělení

Dermokosmetika není jen pouhá kosmetika. Za jejím vývojem stojí přímo farmaceutický průmysl, který tvoří unikátní kompozice účinných látek pro bezpečné použití a současně zlepšení různých neduhů naší pleti. Tato kosmetika probíhá testováním a její účinnost musí potvrdit klinické studie. Za vývojem stojí odborné týmy dermatologů, pediatrů, oftalmologů, lékárníci a další specialisté. I proto bývá tato kosmetika označována jako lékárenská. Nekoupíte ji však výhradně v lékárně, ale i na specializovaném e-shopu, jakým je Notino. Teď navíc mnohé z produktů dermokosmetiky získáte s Black Friday slevou.

TIP: Proč a jak využít Black Friday na Notino?

  • Black Friday slevy vám umožní levnější nákupy známých značek.
  • Mezi nimi i dermokosmetiky Vichy, Bioderma, Eucerin, La Roche-Posay a dalších.
  • Plošné slevy jsou 20, 30 a 40 % podle vybraných značek.
  • Slevu uplatníte využitím kódu: black.
  • Akci lze využít v termínu od 22. do 28. 11. 2021.
  • Co čekat od dermokosmetiky?

    Důraz je kladen zejména na její bezpečnost. Obvykle méně voní a rozhodně nehýří barvami. Právě parfemace a barviva totiž mohou být v kosmetice problematickými. Bezpečnost se zvyšuje i vyloučením různých dalších látek, které jsou v kosmetice považovány za problematické. Dermokosmetika je tak vhodná pro děti i alergiky. Hodí se pro lidi s citlivou pletí. Najdete mezi ní i kosmetiku pro různé konkrétní problémy. Může to být třeba pleť s atopickým ekzémem, ale i stárnoucí pleť po menopauze. Takovým zajímavým produktem je například kosmetická řada Neovadiol Post-Menopause od Vichy. I tyto produkty teď v rámci Black Friday na Notino.cz pořídíte levněji o 20 %. Stačí použít kouzelné slovíčko do místa pro slevový kód: "black".

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 46 minutami

Grawemeyerovu cenu za skladbu získala Olga Neuwirth, přijede na Pražské jaro

Prestižní Grawemeyerovu cenu za skladbu, kterou udílí University of Louisville v americkém státě Kentucky, letos získá Rakušanka Olga Neuwirth. Porota ocenila její operu Orlando podle stejnojmenného románu Virginie Woolf. Předloni ji jako první žena zkomponovl na objednávku Vídeňské státní opery. Kromě ocenění Neuwirth dostane šek na 100 tisíc dolarů, v přepočtu přes 2,2 milionu korun.

Neuwirth se tak zařadí po bok prestižních laureátů ceny, k nimž patří současníci Kaija Saariaho, Thomas Adès, Tan Dun a György Kurtág nebo dnes již nežijící Pierre Boulez, Witold Lutosławski a Krzysztof Penderecki. V roce 1993 ocenění převzal český rodák Karel Husa.

Třiapadesátiletá Olga Neuwirth bude příští rok hostem festivalu Pražské jaro. V rámci dvoudenní akce Prague Offspring navštíví pražské Centrum současného umění DOX, kde tři její kompozice zahraje renomovaný ansámbl Klangforum Wien. Cena za skladbu nazvaná po filantropovi Charlesi Grawemeyerovi, jenž žil v letech 1912 až 1993, je udílena od roku 1985.

Zdroj: New York Times
Další zprávy