reklama
 
 

Beyoncé poprvé ukázala svá měsíc stará dvojčata. A uživatelé Instagramu je milují

14. 7. 2017
Beyoncé Beyoncé | Foto: ČTK
Zpěvačka Beyoncé poprvé ukázala na Instagramu svá novorozená dvojčata Sira Cartera a Rumi. Potvrdila tak, že se podle spekulací narodila 14. června. Příspěvek zaznamenal velký ohlas, "olajkovaly" ho miliony lidí.
Doporučujeme

Slavná zpěvačka a od června i trojnásobná matka Beyoncé ukázala vůbec poprvé na sociálních sítích svá novorozená dvojčata. Fotka měsíc starých dětí Sira Cartera a Rumi zaznamenala na Instagramu velký úspěch, lajk jí dalo přes tři a půl milionu lidí.

Instagram beyonce: Sir Carter and Rumi 1 month today. 🙏🏽❤️👨🏽👩🏽👧🏽👶🏾👶🏾

Pětatřicetiletá Beyoncé je na fotce bosa v květinových šatech s modrým závěsem před bohatým květinovým obloukem. Před stejným obloukem se nechala vyfotit, když oznamovala světu své těhotenství.

Fotka se v únoru stala nejoblíbenější v celé historii Instagramu.

Instagram beyonce: We would like to share our love and happiness. We have been blessed two times over. We are incredibly grateful that our family will be growing by two, and we thank you for your well wishes. - The Carters

O přesném červnovém datu porodu zpěvačka ani její manžel Jay-Z neinformovali až doteď. Jen zpěvaččin otec Mathew Knowles napsal 18. června na Twitteru: "Jsou zde!" a "Hodně štěstí dvojčatům!".

autor: Magazín

Související

  reklama
  reklama
  reklama
  Komerční sdělení
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama