"Protivný" Sanders je hvězdou inaugurace. Mezi vyšňořené hosty vyrazil v palčácích

Magazín Magazín
21. 1. 2021 15:18
Inaugurace Joea Bidena přinesla internetovému světu nový mem. Postaral se o něj senátor a někdejší uchazeč o nominaci demokratů na prezidenta Bernie Sanders. Mezi vyšňořené hosty přišel v tlustém šedivém kabátu s pletenými palčáky na rukou. A jedna z fotek, která ho zachycuje vsedě s mírně protivným výrazem ve tváři, rozjela na sociálních sítích kolážové žně. Podívejte se na ty nejpovedenější.
Bernie Sanders
Bernie Sanders | Foto: Profimedia.cz

Nový internetový vtípek vyvolala tato fotka "naštvaného" senátora Sanderse, který sedí shrbený na židli zachumlaný do kabátu a na rukou má velké palčáky. Lidé najednou začali senátora dosazovat do nejrůznějších míst včetně hudebních alb, filmových scén, prodejních stánků, prázdného metra, hudebního klubu, na Měsíc nebo již do existujících memů. Podívejte se. 

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Při střelbě na oslavě v americkém Colorado Springs zemřelo sedm lidí

Při střelbě na narozeninové oslavě v americkém městě Colorado Springs v neděli zemřelo sedm lidí včetně údajného útočníka. Uvedly to podle agentury Reuters místní úřady.

Útočník podle úřadů dorazil na oslavu, kde se nacházela jeho přítelkyně, a zahájil střelbu. Na místě zemřelo šest osob, jeden člověk podlehl svým zraněním po převozu do místní nemocnice.

V místě oslavy se nacházely i děti, podle prohlášení policie a představitelů města však nebyly mezi oběťmi střelby. Policie uvedla, že střelec spáchal sebevraždu. Dodala, že nyní zjišťuje motiv činu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy