reklama
 
 

Beckhamovi darují své oblečení z královské svatby. Výtěžek půjde na podporu obětí z Manchesteru

11. 6. 2018 14:00
Uhlově šedý oblek Dior a námořnicky modré šaty Davida a Victorie Beckhamových, které si oblékli na královskou svatbu, se budou dražit na webu Omazeworld. Vybrané peníze půjdou na charitativní organizaci We Love Manchester Emergency Fund, pomáhající obětem teroristického útoku v Manchesteru po koncertu zpěvačky Ariany Grandeové.

Britské celebrity David a Victoria Beckamovi oznámili, že darují své outfity z královské svatby, aby tak pomohli vybrat peníze na podporu obětí loňského útoku v Manchesteru, informovala britská BBC

Po koncertu popové zpěvačky Ariany Grandeové při něm zemřelo celkem dvaadvacet lidí, polovina z nich byla mladších dvaceti let. 

Rozhodnutí Beckhamových prodat své značkové oblečení přichází necelý měsíc po svatbě vévodů ze Sussexu. Někdejší fotbalista David Beckham měl uhlově šedý oblek Dior, zatímco bývalá zpěvačka ze Spice Girls a návrhářka Victoria Beckamová si oblékla námořnicky modré šaty ze své vlastní kolekce.

Šaty se budou dražit na webu Omazeworld a zájemci o koupi si nejprve musí pořídit lístek do aukce, jehož cena začíná na 18 librách (zhruba 526 korun). Vybrané peníze půjdou na charitativní organizaci We Love Manchester Emergency Fund.

Smích při slibu, excentrický biskup. Podívejte se na sestřih královské svatby. | Video: Reuters |  05:23

autor: Magazín | 11. 6. 2018 14:00

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama