Beckhamovi darují své oblečení z královské svatby. Výtěžek půjde na podporu obětí z Manchesteru

Magazín Magazín
11. 6. 2018 14:00
Uhlově šedý oblek Dior a námořnicky modré šaty Davida a Victorie Beckhamových, které si oblékli na královskou svatbu, se budou dražit na webu Omazeworld. Vybrané peníze půjdou na charitativní organizaci We Love Manchester Emergency Fund, pomáhající obětem teroristického útoku v Manchesteru po koncertu zpěvačky Ariany Grandeové.
David a Victoria Beckamovi na královské svatbě prince Harryho a Meghan Markleové.
David a Victoria Beckamovi na královské svatbě prince Harryho a Meghan Markleové. | Foto: Reuters

Britské celebrity David a Victoria Beckamovi oznámili, že darují své outfity z královské svatby, aby tak pomohli vybrat peníze na podporu obětí loňského útoku v Manchesteru, informovala britská BBC

Po koncertu popové zpěvačky Ariany Grandeové při něm zemřelo celkem dvaadvacet lidí, polovina z nich byla mladších dvaceti let. 

Rozhodnutí Beckhamových prodat své značkové oblečení přichází necelý měsíc po svatbě vévodů ze Sussexu. Někdejší fotbalista David Beckham měl uhlově šedý oblek Dior, zatímco bývalá zpěvačka ze Spice Girls a návrhářka Victoria Beckamová si oblékla námořnicky modré šaty ze své vlastní kolekce.

Šaty se budou dražit na webu Omazeworld a zájemci o koupi si nejprve musí pořídit lístek do aukce, jehož cena začíná na 18 librách (zhruba 526 korun). Vybrané peníze půjdou na charitativní organizaci We Love Manchester Emergency Fund.

Smích při slibu, excentrický biskup. Podívejte se na sestřih královské svatby. | Video: Reuters
 

Právě se děje

před 3 minutami

Vrtulník, při jehož nehodě v USA zemřel Petr Kellner a další lidé, před pádem pomalu manévroval těsně nad vrcholem hřebene, uvedli vyšetřovatelé

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Nové radní České televize poslanci nezvolili. Není jasné, kdy se k volbě znovu dostanou

Sněmovna v úterý čtveřici členů Rady České televize nevolila. Předseda opozičního klubu lidovců Jan Bartošek si po zhruba půlhodinové debatě k výběru televizních radních vzal přestávku do konce jednacího dne, poslanci se opět sejdou ve středu. Kdy bude výběr členů rady pokračovat, není jasné.

K odkladu volby vyzývá část opozice i Senát. Mezi adepty jsou i lidé, kteří podle kritiků představují ohrožení nezávislosti veřejnoprávní televize. Pirát Tomáš Martínek dnes neprosadil návrh, aby výběr pokračoval až potom, co sněmovní volební výbor posoudí výtky senátní mediální komise. Bartošek zase chtěl, aby se výbor zabýval zákonností postupu nynější členky televizní rady Hany Lipovské.

Zdroj: ČTK
Další zprávy