Barca je vyprodaná? Nezoufejte a hrajte o lístky zdarma

Sport Sport
7. 9. 2011 12:22
Aktuálně.cz nabízí dva balíčky vstupenek na zápasy Plzně s Borisovem, Barcelonou a AC Milán
Foto: Reuters

Praha - Chcete vidět zápasy plzeňských fotbalistů v základní skupině Ligy mistrů na vlastní oči? Můžete, dokonce zadarmo.

Deník Aktuálně.cz spustil soutěž o dva balíčky vstupenek na utkání Viktorie Plzeň s Borisovem, Barcelonou a Milánem, která plzeňští fotbalisté odehrají v pražském Edenu. Vítěz soutěže získá oba balíčky, tedy dvě vstupenky na všechny tři zápasy v celkové ceně 8400 korun.

Stačí k tomu relativně málo: musíte získat víc horváthů než ostatní soutěžící.

Pavel Horváth je klíčovou postavou Plzně, proto jsme si vypůjčili jeho jméno i pro název bodu v soutěži o lístky. Horváthy mohou získat jen čtenáři registrovaní na Facebooku (podrobnější návod najdete zde).

A pospěšte si - první zápas s Borisovem hraje Viktorka už v úterý 13. září. Vítěze soutěže vyhlásíme už v pondělí 12. září v pravé poledne.

Jak na to? Abyste se mohli soutěže zúčastnit, musíte mít účet na sociální síti Facebook. Po kliknutí na tlačítko "Pošli horvátha" nejdříve musíte souhlasit s tím, že naše aplikace může komunikovat s vaším facebookovým profilem. Poté se zobrazí seznam vašich přátel, kterým můžete horvátha poslat. Za každého odeslaného horvátha, kterého vaši přátelé aktivně přijmou, dostáváte jeden bod. A pozor: další bod získáte také za každého horvátha, kterého vám vaši přátelé vrátí (tedy aktivně pošlou)! Čím více bodů získáte, tím výše se umístíte v žebříčku soutěžících. Počet bodů, které jste získali, i průběžné výsledky soutěže, najdete kousek pod tlačítkem "Pošli horvátha!" Vyhrává uživatel, který bude mít na konci soutěže (v pondělí 12. 9. ve 12:00) největší počet horváthů. Své šance samozřejmě zvyšujete i tím, že soutěž publikujete na své zdi. A pozor: pokud se na tuto stránku díváte z mobilního telefonu, nemusí se vám soutěž zobrazovat korektně.

 

Právě se děje

před 3 minutami

Americký prezident Donald Trump prohlásil, že opustí Bílý dům, pokud sbor volitelů zvolí novým prezidentem demokrata Joea Bidena

Zdroj: ČTK
Další zprávy