Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

AVON zaznamenal v průběhu pandemie Covid-19 nárůst 2100 nových registrací

18. 9. 2020 9:19
AVON vylepšil obchodní model tak, aby mohly AVON Ladies získat mnohem více výhod než doteď.
Foto: Avon

Pandemie koronaviru se výrazně dotkla životů mnoha lidí a rodin. Jedním z ukazatelů je i míra nezaměstnanosti, která měla od března do června stoupající tendenci. Lidé přišli o práci a pravidelný příjem, přičemž se tato situace dotkla více žen než mužů. Na Slovensku byla v březnu evidována nezaměstnanost 5,19 % s počtem 142 993 uchazečů o zaměstnání, z toho bylo 75 558 žen, které tedy tvořily 52,84 %. Do června se zvýšila nezaměstnanost o 2,21 % a dostala se tak na hodnotu 7,40 %. Evidováno bylo 106 024 žen, které se ucházely o práci, což představuje oproti březnu 2020 nárůst o 30 466 žen, tedy 40,32 %. Na území České republiky byla v březnu evidována nezaměstnanost na úrovni 3 % s počtem 225 678 uchazečů o zaměstnání, z toho 112 420 žen, což představuje 49,80 %. Ke konci června se nezaměstnanost dostala až na 3,7 %. Evidovaných bylo v tomto období 135 599 žen. Jejich podíl na celkovém počtu uchazečů tak činil 50,30 %.

Foto: Avon

Od začátku zavedení karanténních opatření eviduje AVON Česko a Slovensko až 2100 nových registrací, což představuje víc než dvouciferný nárůst v porovnání se stejným obdobím minulého roku. Kosmetická společnost očekává i v následujícím období nárůst nových registrací, vzhledem k tomu, že ženy, které přišly o práci, se poohlížejí po nových možnostech seberealizace. Kromě registrací se v daném období zvýšil i počet online objednávek. Oproti roku 2019 měl prodej přes elektronický katalog nárůst přes 620 %!

Po celém světě má AVON přes 5 milionů AVON Ladies, kterým umožňuje jednoduché nakupování pro sebe, rodinu a svých známých pomocí digitálních nástrojů. Díky tomu si mohou svoji vášeň a lásku pro kosmetiku přeměnit z hobby na kariérní příležitost.

Foto: Avon

AVON Ladies mají mimo jiné možnost být nezávislé a obchodně spolupracovat s AVONem jako Sales Leaderky. Jako Sales Leaderky se věnují vlastním prodejním aktivitám a zároveň zabezpečují nábor a zaškolení vlastního týmu tvořeného AVON Ladies. V roce 2019 si tyto samostatně pracující ženy, které mimochodem tvoří 4% členské základny AVONu, celosvětově vydělaly 273,5 milionů dolarů, přičemž v České republice a na Slovensku byla tato částka víc než 157 miliónů CZK.

Se záměrem podpořit základnu AVON Ladies v České a Slovenské Republice v době krize, včetně nově registrovaných, se společnost AVON snaží výrazně zatraktivnit podmínky obchodování.

Foto: Avon

AVON se zaměřuje zejména na posílení digitálních nástrojů pro zjednodušení a urychlení podnikání, protože počet objednávek přicházejících z online katalogů se zvýšil téměř pětinásobně na obou trzích a online obrat se zdvojnásobil v porovnání s rokem 2019. Už téměř jedna pětina AVON Ladies/ Gentlemanů aktivně používá aplikaci AvonOn - jedinečný zdroj všech důležitých informací o kampaních, který umožňuje zadávat objednávky dvakrát rychleji než předtím, sdílet důležitý přizpůsobený obsah na sociálních sítích během pár vteřin a spravovat účet z odkudkoliv.

"V rámci digitalizace AVONu považuji za největší novinku, mobilní aplikaci AvonOn. Jde o revoluci v možnostech spravování svého byznysu v AVONu. Tento nástroj neustále vylepšujeme a vyvíjíme. Momentálně nabízíme kromě možnosti objednání i další funkce, ze kterých nejvýznamnější je možnost propojení aplikace se sociálními sítěmi a sdílení marketingového obsahu jako jsou produktové i brandové obrázky, videa a další materiály důležité k podpoře prodeje přes sociální platformy. Tato nová aplikace, která již funguje na Slovensku a během podzimu ji chceme zavést taky v České republice, významně podporuje tzv. social selling - formu podnikání online s využitím sociálních sítí a jednoduchou správou přes mobilní telefon," uvedla Karina Takovenko, General Manager Slavics AVON.

Foto: Avon

O možnostech spolupráce s AVONem se dozvíte více na www.avon.cz / www.avon.sk , nebo prostřednictvím svojí AVON Lady/ Gentlemana.

O společnosti AVON

Kosmetická společnost AVON, která patří do přední globální skupiny Natura & Co, už 135 roků zlepšuje životy žen prostřednictvím krásy. Stále v tom pokračuje, ale moderněji.. Přináší inovace, spojuje lidi, podporuje ženy a vnímá všechny podoby krásy. Oslavuje sílu žen po celém světě, podporuje je v objevování svého potenciálu a překonávání výzev. Překvapuje vás to? Přidejte se k nim - #WatchMeNow #SledujteMe #AvonIsChanging #AvonSeMeni. V AVONu jsou zastánci toho, na čem skutečně záleží. Právě sílu krásy využívají na tvoření lepšího světa pro ženy. Pozorně naslouchají potřebám žen a jsou hlasem jejich tužeb. Věří v lepší svět pro ženy, který bude lepším světem pro všechny. Bojují za zdravá prsa, jelikož je rakovina prsu u žen jedním z nejčastějších onkologických onemocnění, a proto také věnovali více než 20 mil. na screeningové programy. Tak stejně bojují proti domácímu násilí, kterému čelí 1 z 3 žen a doposud pomohli už 14 mil. žen trpícím domácím násilím. Celosvětově společnost AVON odevzdala přes 1 miliardu dolarů na projekty související se zdravím a bezpečností žen. Za posledních 20 let získala přes 750 patentů a její výrobky posbíraly více jak 300 ocenění za poslední 3 roky. Věděli jste, že každou vteřinu se po světě prodají 3 rtěnky, 7 parfémů a 2 výrobky péče o pleť Anew? Dobře známé a oblíbené značky jsou ANEW, Mark., AVON TRUE, Planet Spa, Nutra Effects, Avon Care či Advance Techniques. Víc o společnosti, jejích aktivitách a výrobkách AVON se dozvíte na www.avon.cz a Facebookovém profilu Avon Česká republika.

Foto: Avon
Foto: Avon
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Na Aljašce udeřilo zemětřesení, úřady varují před vlnou tsunami

Americké úřady vydaly varování před ničivou vlnou tsunami poté, co Aleutské ostrovy ležící u Aljašky postihlo silné zemětřesení, dosahující podle americké geologické služby síly 7,5 stupně. Oznámily to dnes tiskové agentury.

Výstraha amerického střediska pro varování před tsunami se týká měst Sand Point a Cold Bay na Aleutách a města Kodiak na stejnojmenném ostrově, poznamenala agentura Reuters s tím, že tato města leží v řídce osídlené oblasti.

Epicentrum zemětřesení se nalézalo 94 kilometrů jihovýchodně od Sand Point. Otřesy vycházely z hloubky 41 kilometrů.

Zdroj: ČTK
před 3 hodinami

Egypťan Bahader je v téměř 75 letech fotbalovým rekordmanem

Egypťan Ezzeldin Bahader byl krátce před 75. narozeninami zapsán do Guinnessovy knihy rekordů jako nejstarší profesionální fotbalista na světě. Podle agentury Reuters získal tento primát po sobotním zápase v egyptské třetí lize, v níž podruhé nastoupil za tým 6th October a znovu odehrál celých 90 minut.

První duel zvládl Bahader v březnu, kdy dokonce skóroval z penalty, a pak na potřebný další start čekal déle, než myslel, protože sportovní svět zastavila pandemie koronaviru. O rekord dědeček šesti vnoučat nyní připravil Izraelce Isaaka Hayika. Ten ještě loni hrál ve věku 73 let, a to jako brankář. Hadaderovi bude pětasedmdesát let 3. listopadu.

Zdroj: ČTK
před 5 hodinami

Spojené arabské emiráty ratifikovaly dohody o normalizaci vztahů s Izraelem

Kabinet Spojených arabských emirátů dnes ratifikoval dohodu o navázání plnohodnotných diplomatických vztahů s Izraelem, kterou zástupci obou zemí podepsali ve Washingtonu v září. Informovala o tom agentura Reuters. Izraelská vláda a parlament dohodu se SAE ratifikovaly minulý týden.

Zdroj: ČTK
Další zprávy