Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Automatizované účetnictví pro e-shopy a bez problémů? Může být. Spojte se s Trivi!

22. 9. 2020 9:07
Propojení e-shopu s účetním systémem nikdy nebylo jednodušší! V případě, že využíváte e shopovou platformu Shoptet, zvolte moderní účetní firmu Trivi a využijte automatizované připojení.
Trivi je partner Shoptet
Trivi je partner Shoptet | Foto: Komerční sdělení

Trivi nabízí nejen účetní systém s možností automatizovaného stahování podkladů, kompletní online řešení správy vašeho účetnictví, ale i plnohodnotné účetní služby provedené profesionálním týmem účetních. Se systémy Trivi se automaticky synchronizují doklady, objednávky i platby z e‑shopu na Shoptetu do vašeho účetnictví. Ozvat se mohou i majitelé e-shopů s jinou e‑shopovou platformou a domluvit se na individuálním řešení propojení a správy svého účetnictví. A to není zdaleka vše.

Trivi je partner Shoptet

Chcete mít bezproblémové účetnictví a svou účetní online? S Trivi je to možné. Jedná se totiž o plnohodnotné účetnictví s týmem účetních a daňových poradců, které funguje výhradně online. Díky jednoduchému doplňku, na propojení e-shopového řešení Shoptet, se napojíte na komplexní a moderní účetní firmu online a propojíte se s jeho účetním oddělením. Budete moci spravovat své účetnictví online pomocí originálního portálu a mobilní aplikace, bez nutnosti papírování. Všechny doklady, objednávky i platby se automaticky synchronizují. Vaše účetnictví bude dostupné z celého světa a kdykoliv, stačí pouze internetové připojení. Celé své účetnictví vaší firmy nebo firem můžete mít uložené bezpečně v Cloudu. Trivi se pomocí automatizovaných procesů a týmu specialistů postará o vaše účetnictví, o kterém budete mít přehled 24/7.

Pokud uvažujete o účetním systému a fungujete na platformě Shoptet, je Trivi jasnou volbou při výběru. V Trivi se dostanete do rukou odborníkům, kteří si vědí rady i s napojením na e-shop, který funguje na jiné platformě.

Šikovné API

Trivi účetnictví tu není pouze pro klienty platformy Shoptet, ale i pro jiné e-shopy, fungující na jiném základu, a také pro další společnosti, které potřebují přenášet doklady ze svých prodejních systémů. Trivi je integrováno pro napojení API, která umožňuje bezpečné automatizované zpracování dokladů a jejich přenos.

Za chytrými technologiemi jsou ukryté šikovné účetní                             

Trivi
Trivi | Foto: Komerční sdělení

Najít v dnešní době pečlivou účetní s praxí a značnou odborností není vůbec jednoduché. V Trivi vám takovou účetní přidělí, kromě toho máte k dispozici i celý tým profesionálních účetních. Ten je připraven zastoupit vaší kmenovou účetní v případě dovolené nebo nemoci. K účetním specialistům jsou k dispozici i daňoví poradci. S Trivi máte zajištěny veškeré legislativní povinnosti, komunikaci s úřady a v případě potřeby vás zastoupí i při kontrolách a dalších úkonech.

Trivi je ideálním, bezproblémovým, a hlavně bezpečným řešením pro e-shopy fungující na platformě Shoptet nebo případně jiné platformy (nutno prověřit). Výhodou je, že vše funguje online odkudkoliv a kdykoliv. Pokud se chcete dozvědět více, můžete jít na www.trivi.com, nebo rovnou volejte na 800 80 60 40.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Na Aljašce udeřilo zemětřesení, úřady varují před vlnou tsunami

Americké úřady vydaly varování před ničivou vlnou tsunami poté, co Aleutské ostrovy ležící u Aljašky postihlo silné zemětřesení, dosahující podle americké geologické služby síly 7,5 stupně. Oznámily to dnes tiskové agentury.

Výstraha amerického střediska pro varování před tsunami se týká měst Sand Point a Cold Bay na Aleutách a města Kodiak na stejnojmenném ostrově, poznamenala agentura Reuters s tím, že tato města leží v řídce osídlené oblasti.

Epicentrum zemětřesení se nalézalo 94 kilometrů jihovýchodně od Sand Point. Otřesy vycházely z hloubky 41 kilometrů.

Zdroj: ČTK
před 3 hodinami

Egypťan Bahader je v téměř 75 letech fotbalovým rekordmanem

Egypťan Ezzeldin Bahader byl krátce před 75. narozeninami zapsán do Guinnessovy knihy rekordů jako nejstarší profesionální fotbalista na světě. Podle agentury Reuters získal tento primát po sobotním zápase v egyptské třetí lize, v níž podruhé nastoupil za tým 6th October a znovu odehrál celých 90 minut.

První duel zvládl Bahader v březnu, kdy dokonce skóroval z penalty, a pak na potřebný další start čekal déle, než myslel, protože sportovní svět zastavila pandemie koronaviru. O rekord dědeček šesti vnoučat nyní připravil Izraelce Isaaka Hayika. Ten ještě loni hrál ve věku 73 let, a to jako brankář. Hadaderovi bude pětasedmdesát let 3. listopadu.

Zdroj: ČTK
před 6 hodinami

Spojené arabské emiráty ratifikovaly dohody o normalizaci vztahů s Izraelem

Kabinet Spojených arabských emirátů dnes ratifikoval dohodu o navázání plnohodnotných diplomatických vztahů s Izraelem, kterou zástupci obou zemí podepsali ve Washingtonu v září. Informovala o tom agentura Reuters. Izraelská vláda a parlament dohodu se SAE ratifikovaly minulý týden.

Zdroj: ČTK
Další zprávy