Z erotických pomůcek se stává luxusní zboží. Češky mají zájem o kvalitu, tvrdí designérka

Petra Jansová Petra Jansová
19. 11. 2015 16:02
Designérka Anna Marešová rozšiřuje portfolio luxusních erotických hraček. Po kolekci Venušiných kuliček uvádí na trh vibrátor, jehož vývoj a výrobu financovala z crowdfundingové kampaně. "Ženy se stále častěji vydávají za nákupem erotických pomůcek. Zatímco v minulosti nakupování tohoto zboží bylo pro většinu žen tabu, v poslední době si vybírají nejraději mezi luxusními značkami," poukazuje na zvyšující se poptávku o kvalitní erotické zboží.
Vibrátor Whooop.de.doo
Vibrátor Whooop.de.doo | Foto: Whoop.de.doo

Praha - Česká designérka Anna Marešová, která před časem zaujala kolekcí designových Venušiných kuliček, uvede na konci listopadu na trh luxusní vibrátor. Projekt zafinancovala díky úspěšné crowdfundingové kampani, zboží si objednali zájemci z celého světa. 

"Ženy se stále častěji vydávají za nákupem erotických pomůcek. Zatímco v minulosti nakupování tohoto zboží bylo pro většinu žen tabu, v poslední době si vybírají nejraději mezi luxusními značkami. Zajímají se hlavně o kvalitu, vzhled a funkčnost těchto doplňků ložnic," vysvětluje Marešová.

Na nové požadavky majitelka a zakladatelka značky Whoop.de.doo zareagovala mnoha inovacemi. Vibrátor se od běžných erotických pomůcek liší minimalistickým vzhledem, počtem motorků a jejich rozložením v silikonovém těle přístroje.

Velkým plus je podle Marešové i odlišné ovládání. Místo klasického plus nebo minus se vibrátor ovládá symboly, které vycházejí z Braillova písma.

"U navrhování produktů je pro mě nejdůležitější uživatel. Celou výrobu jsem nasměrovala opět do České republiky. Osobně dohlížím na kvalitu, vývoj a výrobu. Ve firmě tak zastupuji práci produktového manažera, což je někdy velice náročné, ale vzhledem k tomu, že nerada dělám kompromisy, je to jediná možnost, jak dosáhnout opravdu prémiového produktu," tvrdí Marešová.

Ke spolupráci přizvala i profesionální testerku, Alenu Dolečkovou ze serveru Lascivní.cz. Ta na novém produktu ocenila materiál, snadnou ovladatelnost a ohebnost. "Co se mi na něm ještě líbí, je jeho úplná vodotěsnost. Dá se používat i ve sprše. Myslím, že si ženy užijí," dodává.

Pro letošní vánoční trh bude vyrobena limitovaná edice 500 kusů. Více než polovina zásob je předprodána zájemcům z celého světa, kteří projekt finančně podpořili na internetu. České zákaznice se další série dočkají na začátku příštího roku.

Marešová nechce, aby její jméno bylo spojováno pouze s prodejem milostných hraček. "Whoop.de.doo je pro mě zároveň médiem, jehož prostřednictvím můžeme otevřeně komunikovat o sexualitě a propagovat intimní výrobky pro ženy. Důstojným a stylovým způsobem," uzavírá.

Když se podíváte na seznamovací inzeráty, tak překvapí, kolik lidí má o tyto praktiky zájem, říká sexuolog Uzel v rozhovoru k filmu Padesát odstínů šedi, jehož knižní předloha se stala bestsellerem. | Video: DVTV
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Zemřel vědec, vynálezce a odbojář Mojmír Petráň, bylo mu 99 let

Ve věku 99 let zemřel v sobotu 13. srpna vědec Mojmír Petráň. Na facebooku o tom dnes informovala Učená společnost ČR, jejímž členem Petráň byl. Petráň společně se svým kolegou Milanem Hadravským v 60. letech sestrojili a patentovali konfokální mikroskop s dvojitým řádkováním. Vynález znamenal převrat v mikroskopických technikách a přispěl k bouřlivému rozvoji molekulární buněčné biologie. Vědec Petráň byl i protinacistickým odbojářem.

Svůj přelomový vynález Petráň a Hadravský, kteří v 60. letech působili na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Plzni, patentovali v roce 1967 ve Spojených státech. Publikovali ho v roce 1968 ještě před okupací Československa. Po srpnové okupaci Petráň upadl v nemilost, neboť v době Pražského jara sympatizoval s reformními politiky. Svůj mikroskop pak musel vyrábět "podomácku" pod záštitou JZD Komorno u Plzně. Kvůli tomu vzniklo jen několik kusů přístroje.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Při izraelském náletu u Tartúsu zahynuli podle Damašku tři syrští vojáci

Při dnešním izraelském náletu na oblast u syrského pobřežního města Tartús přišli o život tři syrští vojáci a další tři byli zraněni. Oznámila to syrská armáda. Televizní stanice Al-Arabíja předtím uvedla, že izraelská vojenská letadla zaútočila na Tartús a před vypálením střel letěla nad libanonským pobřežím. Izraelská armáda své operace v Sýrii nechává bez komentáře. Útočí hlavně na cíle spojené se spojenci syrské vlády, což je Írán a libanonský Hizballáh. Agentura Reuters napsala, že se k Tartúsu blíží loď, která veze z Ukrajiny obilí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy