Ani The Rock není ze skály. Americký herec Dwayne Johnson se nakazil koronavirem

ČTK ČTK
3. 9. 2020 8:56
Dwayne Johnson se spolu s manželkou a dvěma dětmi nakazil koronavirem. Bývalý zápasník wrestlingu přezdívaný The Rock (Skála) to oznámil na Instagramu. Zároveň dodal, že se už všichni viru zbavili a jsou zdraví.
S příjmem téměř 90 milionů dolarů za rok Dwayne Johnson řečený The Rock podruhé vede žebříček nejvýdělečnějších herců v Hollywoodu.
S příjmem téměř 90 milionů dolarů za rok Dwayne Johnson řečený The Rock podruhé vede žebříček nejvýdělečnějších herců v Hollywoodu. | Foto: Reuters

"Moje žena Lauren, moje dvě malé dcerky i já jsme měli pozitivní test na covid-19," uvedl na instagramovém videu 48letý Johnson. "Byla to jedna z nejnáročnějších a nejsložitějších věcí, jaké jsme kdy museli překonat," dodal.

Viru, kterým se nakazila od blízkého rodinného přítele, se podle Johnsona celá rodina již zbavila a všichni jsou zdraví. Své fanoušky herec vyzval, aby nosili roušky a posilovali svůj imunitní systém vitamíny a antioxidanty.

Dwayne "The Rock" Johnson se proslavil především rolemi v akčních filmech, například Mumie se vrací, Kráčející skála či několika dílech série Rychle a zběsile.

V žebříčku nejlépe vydělávajících herců časopisu Forbes letos už podruhé obsadil první příčku. Za uplynulý rok se jeho příjmy vyšplhaly na 87,5 milionu dolarů (1,9 miliardy Kč).

Mohlo by vás zajímat: Češi jsou kverulanti, odmítáme roušky, říká Cikrt

Komunikace o koronaviru by měla být sjednocená, nemůže si každý říkat, co chce, ale premiér do toho vchází jako lavina podle veřejného mínění. | Video: DVTV, Emma Smetana
 

Právě se děje

Další zprávy