reklama
 
 

10 důvodů k sarkasmu, dva k obdivu: iPhone 7 je z nouze ctnost, změna přijde snad za rok

8. 9. 2016
Apple představil deset hlavních vlastností nových iPhonů, nic originálního tam nenajdete. Největší zprávou je ztráta sluchátkového konektoru, vysvětlení Applu vzbudilo výsměch. Přes absenci inovací iPhone 7 převálcuje konkurenci v prodejích, jde o to, o kolik. Více v komentáři Otakara Schöna z Hospodářských novin.

Apple představil nejlepší iPhone, jaký kdy vyrobil. Apple vyvinul nejlepší fotoaparát ve své historii. Apple dokázal zajistit nejdelší výdrž na jedno nabití od doby, co představil iPhone. Apple… představil nové telefony, které ve svých základních vlastnostech dohánějí náskok konkurence. A Apple uživatelům také tak trochu lhal.

Příkré shrnutí nových vlastností iPhonu 7 a iPhonu 7 Plus není úplně od věci, ale ani absence výrazné inovace nezmění nic na tom, že iPhone 7 bude nejprodávanější model telefonu na trhu a že Apple bude nejziskovějším výrobcem telefonů na světě. Síla značky a marketingu Applu je obrovská a zaslouží si respekt.

Jak zavádějící je marketing Applu ohledně inovací a unikátních vlastností, si ukážeme na 10 zásadních vlastnostech iPhonu 7, jak je prezentoval Apple během středeční prezentace. A za rok při oslavě deseti let od iPhonu snad přijdou i nové displeje, nový design a něco, nad čím i kritikům Applu spadne čelist.

autor: Otakar Schön | 8. 9. 2016

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama