Kamioňák "vytroubil" řidiče, který zjevně neměl naspěch. A show mohla začít

2. 10. 2021 7:53
Australského berana rozzuřilo vědro, které jako by ožilo zesilováním větru. Běsné zvíře vyrazilo kbelík zpacifikovat, akce se ale nevydařila podle jeho plánu a výsledkem je jedno z nejúspěšnějších videí posledních dní na sociálních sítích. Podívejte se i na ta další v redakčním výběru virálních hitů.
Zuřivý australský beran zaútočil na vědro. Tvrdě ale narazil | Video: Reuters, Associated Press
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 27 minutami

Kurdsko-německá zpěvačka dostala v Turecku tři roky vězení za podporu terorismu

Soud v tureckém Edirne v pondělí uložil tříletý trest vězení kurdsko-německé zpěvačce, která používá umělecké jméno Hozan Cane. Shledal ji vinnou z podpory kurdské teroristické organizace Strana kurdských pracujících. Zpěvačka, která má německé občanství, žije v Německu a soudu se neúčastnila. Informovala o tom agentura DPA.

Hozan Cane už v tureckém vězení strávila přes dva roky, propuštěna byla loni na podzim poté, co odvolací soud zrušil její šestiletý trest pro nedostatek důkazů. Nejprve dostala zákaz vycestovat z Turecka, ten jí ale letos tamní soud zrušil a ona odjela do Německa.

Kauza začala v červnu 2018, když byla zpěvačka zatčena v provincii Edirne, kde se účastnila kampaně prokurdské opoziční Lidově demokratické strany před parlamentními a prezidentskými volbami.

Zdroj: ČTK
Další zprávy