Kamioňák "vytroubil" řidiče, který zjevně neměl naspěch. A show mohla začít

2. 10. 2021 7:53
Australského berana rozzuřilo vědro, které jako by ožilo zesilováním větru. Běsné zvíře vyrazilo kbelík zpacifikovat, akce se ale nevydařila podle jeho plánu a výsledkem je jedno z nejúspěšnějších videí posledních dní na sociálních sítích. Podívejte se i na ta další v redakčním výběru virálních hitů.
Zuřivý australský beran zaútočil na vědro. Tvrdě ale narazil | Video: Reuters, Associated Press
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Čistý zisk skupiny ČEZ loni stoupl na 80,7 miliardy korun. Meziročně víc než osminásobek

Čistý zisk energetické skupiny ČEZ loni stoupl na 80,7 miliardy z předloňských 9,9 miliardy korun. Významný nárůst podle firmy reflektuje enormní růst cen v důsledku ruské invaze na Ukrajinu, rekordní zisk z obchodování s komoditami na zahraničních trzích a vysokou provozní spolehlivost elektráren ČEZ. Provozní výnosy byly meziročně vyšší o 27 procent, dosáhly 288,5 miliardy korun. Skupina to v úterý oznámila v tiskové zprávě.

Skupina ČEZ patří k největším energetickým firmám v Česku. Jejím většinovým akcionářem je stát, který prostřednictvím ministerstva financí drží zhruba 70 procent akcií. Letos ČEZ odvede českému státu více než 100 miliard korun na dividendách, daních z příjmů a odvodech z tržeb výroby.

Zdroj: ČTK
Další zprávy