reklama
 
 

Láska umřela, smutní internet z rozvodu Angeliny a Brada. Mohla by ho aspoň adoptovat, píší lidé

21. 9. 2016
Brad Pitt a Angelina Jolie se budou rozvádět, o ukončení manželství požádala herečka v pondělí 19. září. Reakce lidí na sociálních sítích se kromě ironických příspěvků nesou v posmutnělém tónu – když to nezvládnou Brad a Angelina, tak už nikdo.
Hlavní zprávy

Hollywoodská pohádka skončila v pondělí 19. září, kdy se Angelina Jolie rozhodla, že už nechce žít v manželství s Bradem Pittem, a vyplnila rozvodové papíry.

Co stojí za jejím rozhodnutím, není pořád jasné. Bulvární web TMZ, který zprávu přinesl jako první, spekuluje, že herečka už měla plné zuby Pittových alkoholických a drogových večírků (údajně šlo o marihuanu) a vadilo jí, že manžel svými výbuchy agrese naruše teplo domova. Spekuluje se také, že si najala detektiva, který odhalil Pittovu nevěru.

Světlo do celé kauzy nevnesl ani právník herečky. "Je to rozhodnutí v zájmu zdraví rodiny. Jolie ho nebude nijak komentovat a prosí, aby rodina v této době měla potřebné soukromí," uvedl v prohlášení právní zástupce Robert Offer.

Takže po snovém manželství Brada Pitta s herečkou a hvězdou seriálu Přátelé Jennifer Aniston teď zřejmě skončí další hollywoodská pohádka. A lidi na Twitteru mají jasno – láska je mrtvá.

Když to v manželství nezvládne ani pár s miliony dolary, šesti dětmi a vlastní předraženou značkou vína, měli bychom to radši všichni rovnou vzdát.

Los Angeles skutečně zasáhlo menší zemětřesení jen pár minut poté, když TMZ oznámil, že se  Angelina Jolie a Brad Pitt budou rozvádět.

Že by Angelina měla s Bradem úplně jiné záměry? Třeba se chce rozvést, aby si ho mohla adoptovat.

Většinou ale převažují smutné reakce. Brad a Angelina byli pro miliony lidí symbolem lásky.

Na mušku internetových vtipálků se dostaly i děti hollywoodského páru. Takhle bude vypadat jejich reakce, až budou (pro ně dvoje) Vánoce. 

Jennifer Aniston má jasno...

Nezlepší vám náladu fakt, že kopačky může dostat i Brad Pitt?

A nemůže chybět narážka na Laru Croft, kterou si ve filmu Tomb Raider podle slavné stejnojmenné videohry zahrála právě Angelina Jolie.

autor: Magazín

reklama
     
reklama
reklama
komerční sdělení
reklama

Sponzorované odkazy

 
reklama