reklama
 
 

Rozvod Jolie a Pitta nabírá nový směr, herce vyšetřují kvůli fyzickému napadení dětí

22. 9. 2016
Brad Pitt měl minulý týden v opilosti napadnout své děti, na základě toho se Angelina Jolie rozhodla požádat o rozvod. To je momentálně nejnovější verze důvodu, proč se slavný hollywoodský pár rozchází. Oba herce již vyslechla policie.
Hlavní zprávy

Za rozvod Brada Pitta a Angeliny Jolie může podle nových informací nevhodné chování hollywoodského herce ke svým dětem. Poukazuje na to web deníku The Telegraph.

Brad Pitt měl minulou středu v opilosti napadnout své děti při letu soukromým tryskáčem. Podle webu TMZ, který na rozvod slavného páru jako první upozornil, celý incident momentálně vyšetřuje policie a příslušné úřady, které se starají o ochranu dětí.

Policie ani Pitt se zahraničním webům k informaci nevyjádřili.

TMZ se odvolává na svědka, podle kterého soukromé letadlo přistálo na nejmenovaném letišti v 20:00 místního času. Pitt z letounu vyšel opilý a snažil se opustit letištní plochu v jedné z přistavěných cisteren. Choval se „divoce a hlučně“ a podle webu měl fyzicky napadnout své děti. Co konkrétně se na letišti mezi ním a dětmi stalo, TMZ nepíše.

Případem se již zabývají úřady, které vyslechly oba manžele, na řadě jsou jejich děti.

Rozvod slavného hollywoodského páru doprovázejí spekulace bulvárních médií, například deník Daily Mail napsal, že si Jolie najala soukromého detektiva, který prý zjistil, že ji Pitt podváděl s herečkou Marion Cotillardovou. Ta vše důrazně popřela, a naopak se na Instagramu pochlubila tím, že čeká se svým přítelem druhé dítě.

autor: Magazín

reklama
     
reklama
reklama
komerční sdělení
reklama

Sponzorované odkazy

 
reklama